Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínová listina – podzim 2009 dorost (krajská soutěž sk.A)

  

Datum
Den
Začátek
Kolo
Utkání
Odjezd/sraz
08.08.
So
14:15
1
Dolní Bečva – Francova Lhota
13:30
15.08.
So
10:00
2
Slavičín – Dolní Bečva
07:45
23.08.
Ne
14:15
3
Dolní Bečva – Chvalčov
13:30
29.08.
So
10:00
4
Holešov – Dolní Bečva
08:00
06.09.
Ne
14:15
5
Dolní Bečva – Podlesí
13:30
13.09.
Ne
13:45
6
Štítná nad Vláří – Dolní Bečva
11:15
20.09.
Ne
13:45
7
Dolní Bečva – Valašské Klobouky
13:00
27.09.
Ne
12:30
8
Vizovice – Dolní Bečva
11:00
04.10.
Ne
13:15
9
Dolní Bečva – Vlachovice
12:30
10.10.
So
10:00
10
Bylnice – Dolní Bečva
08:00
18.10.
Ne
12:15
11
Dolní Bečva – Mladcová
11:30
25.10.
Ne
11:45
12
Dolní Bečva – Velké Karlovice
11:00
31.10.
So
11:15
13
Hulín – Dolní Bečva
09:00


Termínová listina souhrnně

 

Datum
Den
Čas
Kolo
Utkání
Oddíl
07.08.
18:00
1
Dolní Bečva - Juřinka
Muži-B
08.08.
So
14:15
1
Dolní Bečva – Francova Lhota
Dorost
08.08.
So
16:30
1
Dolní Bečva – Brumov
Muži-A
15.08.
So
10:00
2
Slavičín – Dolní Bečva
Dorost
16.08.
Ne
16:30
2
Juřinka – Dolní Bečva
Muži-A
16.08.
Ne
16:30
2
Dolní Bečva - Jasenice
Muži-B
21.08.
17:00
3
Růžďka – Dolní Bečva
Muži-B
23.08.
Ne
14:15
3
Dolní Bečva – Chvalčov
Dorost
23.08.
Ne
16:30
3
Dolní Bečva – Vlachovice
Muži-A
29.08.
So
10:00
4
Holešov – Dolní Bečva
Dorost
30.08.
Ne
14:45
4
Dolní Bečva – Vidče
ml.žáci
30.08.
Ne
16:30
4
Hutisko Solanec – Dolní Bečva
Muži-A
30.08.
Ne
16:30
4
Dolní Bečva - Mikulůvka
Muži-B
06.09.
Ne
14:00
5
Střítež nad Bečvou – Dolní Bečva
ml.žáci
06.09.
Ne
14:15
5
Dolní Bečva – Podlesí
Dorost
06.09.
Ne.
15:00
5
Kladeruby - Dolní Bečva
Muži-B
06.09.
Ne
16:30
5
Dolní Bečva – Lůžkovice
Muži-A
09.09.
St
17:00
2
Dolní Bečva – Choryně
ml.žáci
13.09.
Ne
13:45
6
Štítná nad Vláří – Dolní Bečva
Dorost
13.09.
Ne
14:15
6
Dolní Bečva – Vigantice
ml.žáci
13.09.
Ne
16:00
6
Podkopná Lhota – Dolní Bečva
Muži-A
13.09.
Ne
16:00
6
Dolní Bečva - Velká Lhota
Muži-B
16.09.
St
17:00
3
Zubří – Dolní Bečva
ml.žáci
20.09.
Ne
13:30
7
Zašová – Dolní Bečva
ml.žáci
20.09.
Ne
13:45
7
Dolní Bečva – Valašské Klobouky
Dorost
20.09.
Ne
16:00
7
Dolní Bečva – Val. Klobouky
Muži-A
20.09.
Ne
16:00
7
Poličná - Dolní Bečva
Muži-B
26.09.
So
13:45
8
Dolní Bečva - Loučka
ml.žáci
26.09.
So
15:30
11
Dolní Bečva - Jasenice
Muži-B
27.09.
Ne
12:30
8
Vizovice – Dolní Bečva
Dorost
27.09.
Ne
15:30
8
Zubří – Dolní Bečva
Muži-A
04.10.
Ne
10:00
9
Kelč – Dolní Bečva
ml.žáci
04.10.
Ne
13:15
9
Dolní Bečva – Vlachovice
Dorost
04.10.
Ne
15:30
9
Dolní Bečva – Vidče
Muži-A
04.10.
Ne
15:30
9
Jablůnka - Dolní Bečva
Muži-B
10.10.
Ne
10:00
10
Bylnice – Dolní Bečva
Dorost
10.10.
Ne
15:00
10
Hrachovec – Dolní Bečva
Muži-A
11.10.
Ne
13:15
10
Dolní Bečva – Prostřední Bečva
ml.žáci
11.10.
Ne
15:00
10
Dolní Bečva - Juřinka
Muži-B
18.10.
Ne
12:15
11
Dolní Bečva – Mladcová
Dorost
18.10.
Ne
14:30
11
Dolní Bečva – Lidečko
Muži-A
21.10.
St
16:00
11
Valašské Meziříčí C – Dolní Bečva
ml.žáci
24.10.
So
14:00
12
Růžďka - Dolní Bečva
Muži-B
25.10.
Ne
11:45
12
Dolní Bečva – Velké Karlovice
Dorost
25.10.
Ne
14:00
12
Dolní Bečva – Příluky
Muži-A
28.10.
St
12:00
1
Dolní Bečva – Podlesí
ml.žáci
28.10.
St
14:00
13
Dolní Bečva - Velká Lhota
Muži-B
31.10.
So
10:00
13
Hulín – Dolní Bečva
Dorost
01.11.
Ne
13:30
13
Lukov – Dolní Bečva
Muži-A
01.11.
Ne
13:30
14
Dolní Bečva - Mikulůvka
Muži-B
08.11.
Ne
13:30
15
Kladeruby – Dolní Bečva
Muži-B

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář